Náš první vrh A - datum narození 26.6. 2017 - dvě princezny a pět chlapečků. 

 


 

 

 

Týnka a její poklad  v bříšku 53 den březosti .

 EI0D8738.jpg - 4.80 MB

 

 

22.5. 2017 - s radostí Vám oznamujeme, že naše chovatelská stanice Lovely Gold očekává svá první štěňátka. Maminkou se stane naše Týnka - Isolabella de Ria Vela. Na štěňátka se můžeme těšit na konci června 2017.

Tatínkem je C.I.E. Califa de Ria Vela.


 

26.1.2014 - Bohužel musíme oznámit, že z důvodu zdravotních problémů Majdy se štěňátka nenarodila. Ale doufáme, že se naší vytoužené Leontýnky dočkáme. Všem kdo na nás v těžkých chvílích mysleli, děkujeme za podporu.

16.12.2013 - s radostí Vám oznamujeme, že naše chovatelská stanice Lovely Gold očekává svá první štěňátka. Maminkou se stane naše Majda - Beauty Queen Forever my. Na štěňátka se můžete těšit na konci ledna 2014.

Vzhledem k tomu, že bychom s Majdíkem  rády splnily manželovi jeho sen - a to psí holčičku Leontýnku, byl i výběr našeho ženicha náročný. Výběr začal už v červnu letošního roku a nakonec jsme skončily u známé španělské chovatelské stanice Ria Vela. A další otázka - IKER nebo AKER???? A nakonec po konzultaci s chovatelkou Majdy Nikčou Gabrielovou padla volba na IKERA. No a byla poslední otázka - bude se nám a Majdě líbit?? Bude i Majda splňovat požadavky a bude se líbit jemu a i jeho chovatelce a majitelce ?? No asi bude nejlepší to ověřit a jet se na IKERA podívat!!! Jelikož byl delší dobu v Itálii, po dohodě s Palomou - majitelkou Ikera jsme vyrazily. Společnost mi dělala moje dcera, která se osvědčila jako parťák na dlouhých cestách. Iker  byl úžasný  - není možné vše popsat - milý, krásný.... I Majdě se líbil - snad i ona jemu a tak bylo rozhodnuto o našich štěňátkách. A pak už zbylo čekat a pak Majdo a Ikere snažte se, aby byla krásná miminka - hlavně naše Leontýnka. 

 

Něco málo o IKEROVI:

IKER je nádherný pes, který skvěle reprezentuje svou chovatelskou stanici . Má úžasnou, velmi přátelskou povahu, kterou mě okouzlil na první pohled. Líbí se mi jeho samčí hlava s velmi milým výrazem, má velmi silné tělo, silnou kostru a výrazný hrudník. IKER  je velice úspěšným  výstavním psem, což se můžete přesvědčit na jeho stránkách - viz odkaz

Jedním z nejdůležitějších faktorů ale bylo také to, že IKER pochází z linie s velmi pevným zdravím a to předává i na své potomky.

Od tohoto vrhu očekáváme štěňátka s pevným zdravím a s výstavními předpoklady.

 Zde uvádíme odkaz na data Majdy a IKERA.

 

 

 Ten, kdo řekl, že štěstí se nedá koupit, zapomněl na štěňata.